DJI Phantom 3 Standard

dji phantom standard dronas
Dronas DJI Phantom 3 Standard skirtas pradedantiems ir pasižymi itin paprastu valdymu

Garsus dronų gamintojas DJI išleido jau trečios kartos Phantom dronų seriją, kurią sudaro trys modeliai „Standard“, „Professional“ ir „Advanced“. Apžvelkime pačią paprasčiausią „Standard” drono versiją, kuri yra pigiausia ir skirta pradedantiesiems.

Prieš kelis metus pasirodžiusi „DJI Phantom“ dronų serija jau spėjo užsitarnauti filmuojančių dronų etalono titulą. Nedaug konkurentų toje pačioje kainų grupėje galėtų pasigirti panašia valdymo, fotografavimo ir filmavimo kokybe. Šio nedidelio drono dėka galėsite atrasi jums gerai pažįstamas vietas naujais kampais.

Paprastas valdymas

Dronas „Phantom 3 Standard“ pasižymi ypač lengvu valdymu. Po pakilimo jis kybo ore vienoje vietoje ir laukia tolimesnių jūsų komandų, todėl jums nereikės galvoti kaip droną išlaikyti ore – užteks sugalvoti kur norite skirsti. Jei skrydžio metu patrauksite rankas nuo valdymo pulto dronas automatiškai į nusistatys į kybojimo ore (Auto hover) rėžimą.
O jei danguje nutolusi droną panorėsite susigrąžinti, užteks paspausti vieną mygtuką (Return to home) ir dronas pats parskris į pradinę pakilimo vietą. Precizinis grįžimas į tą pačią vietą iš kurios buvo startuota pasiekiamas GPS imtuvo pagalba, kuris yra įmontuotas skraidyklėje. Pakilimo metu Phantom visada „įsimena“ pakilimo vietos koordinates, todėl davus komandą grįžti, skraidyklė persijungia į autonominį valdymą ir pasuką namų taško link. Phantom automatiškai grįš „namo“ ir tada, jei skrydžio metu nutrūko ryšys tarp drono ir valdymo pulto.

Negana to, galite iš anksto nustatyti skraidymo zoną nurodydami maksimalų skrydžio spindulį ir aukšti. Dronas pasiekęs skrydžio zonos ribas automatiškai sustos tam, kad už jos neišskirstų.

“Phantom 3 Standard” GPS duomenis gali siųsti tiesiai į žemėlapį mobiliajame telefone, todėl bet kuriuo metu savo telefone galite matyti tikslią drono poziciją ir skrydžio trajektoriją, net jei skraidyklės nematote tiesiogiai.

Kadangi dronas yra užfiksavęs skrydžio pradžios koordinates, jis gali suskaičiuoti kokį maksimalų atstumą jis gali nuo jūsų nutolti tam, kad išsikraunant akumuliatoriams užtektų energijos grįžti į startinę poziciją.

Ryškus vaizdas ir 2.8K filmavimo kokybė

“Phantom 3 Standard” džiugina ne tik valdymo paprastumu, bet ir įamžintų akimirkų vaizdo kokybe. Drone įmontuota kokybiška vaizdo fiksavimo kamera galinti įrašinėti 2.7K raiškos video medžiagą, kurioje vaizdas atnaujinamas 30 kadrų per sekundę (FPS) greičiu arba daryti 12 megapikselių nuotraukas JPEG ar RAW formatu.

Tam, kad kameros drebėjimas nesugadintų nei vieno jūsų kadro, Phantome įdiegtas 3-jų ašių kameros stabilizatorius (gimbalas), kuris savo darbą atlieką ypač gerai ir iki minimumo sumažina kameros virpesius. Todėl net sudėtingomis oro sąlygos nesutrukdys šiam dronui kokybiškai įamžinti vaizdus ir paukščio skrydžio.

Ergonomiškas valdymo pultas

“Phantom 3 Standard” komplektuojamas su būtent šiam modeliui pritaikytų valdymo pultu, todėl visos reikalingos valdymo svirtys ir mygtukai yra išdėstyti taip, kad būtų lengvai pasiekiami.

Ergonominio dizaino pultas yra lengvas ir patogus laikyti rankose. Naudojant šį pultą droną galėsite valdyti kaip niekad lengvai.

Pultas naudoja 5.8GHz radijo dažnį užtikrinanti stabilų ryšį, o maksimali skrydžio distancija siekia 1 kilometrą. Šis atstumas prilygsta 10-ties futbolo stadionų ilgiui.
Valdymo pultą maitina 2600 mAh talpos ličio polimerų (LiPo) akumuliatorius, kurį įkraunamas per USB jungtį. Pulte įmontuoti LED indikatoriai, rodo energijos lygi ir paneša, kada energijos lygis pasiekia kritinį.

Phantom turi savo nuosavo WiFi tinklą, prie kurio galima prisijungti naudojant išmanujį telefoną su DJI GO programėlę. Prisijungus prie Phantom WiFi tinklo galėsite gyvai stebėti kameros transliuojamą 720p kokybės vaizdą, bei naudoti papildomas kameros bei drono kontrolės galimybes.

Orientacinė drono “Phantom 3 Standard” kaina yra 600 eurų, o tai vidutiniškai 300 eurų mažiau lyginant su tos pačios serijos modeliu „Advanced“ arba 500 eurų mažiau už „Professional“ modelį.

Drono įvertinimas
  • Valdymas - 9/10
    9/10
  • Vaizdo kokybė - 8/10
    8/10
  • Kaina - 8/10
    8/10

Verdiktas

"DJI Phantom Standard 3" išties puikus dronas savo klasėje, nuo pat išleidimo pasmerktas sėkmei. Drono surinkimo kokybė, valdymo paprastumas ir vaizdo kokybė paperka jau po pirmo jo naudojimo. Tai yra įdealus pasirinkimas jei ieškote drono fotografavimui ar filmavimui.
Be to, šis modelis yra labai populiarus todėl internete yra pilna informacijos ir patarimų apie šio drono naudojimą, bei įvairių priedų pritaikymą.

8.3/10
User Rating: 4.3 (7 votes)
Sending