Hubsan X4 H107L

Mini dronas Hubsan X4 H107L
Hubsan X4 H107L vienas populiariausių mini dronų rinkoje. Šis mini dronas yra šiek tiek didesnis už išmaniojo telefono dydį (65 x 65 mm), todėl tilps jūsų delne. Keturių rotorių skraidyklės svoris kartu su akumuliatoriumi sudaro 56 gramus.

Hubsan X4 H107L neturi įmontuotos vaizdo kameros, todėl ji nėra tinkama vaizdų fiksavimui iš oro. Tačiau dronas tinka naudojimui uždarose patalpose, nes yra mažas, bet to galima montuoto papildomas propelerių apsaugas.

H107L stabiluomą ore kontroliuoja šešių ašių giroskopas. Galima rinktis du skrydžio rėžimus, kurie ijungiami mygtuku valdymo pulte – pradenančiojo (beginner) ir ekspero (expert). Įjungus pradedančiojo rėžimą X4 procesorius kontroliuoja skrydį ribodamas manevringumą ir judesių staigumą ore. Šis skrydžio rėžimas turėtų būti naudojamas norint išmokti valdyti skraidyklę. Tuo tarpu eksperto rėžimas manevrų aplitudės neriboja ir leidžia maksimaliai išnaudoti drono galimybes.

Komplekte esantis 4 kanalų 2.4GHz dažnio valdymo pultas yra pakankamai paprastas, tačiau patogus naudoti. Įmontuotas nedidelis LED ekranas rodo koks skrydžio rėžimas pasirinktas, skraidyklės pasvirimo kampą ir baterijos informaciją. Pultas maitinamas keturiomis AAA tipo baterijomis. Skaridyklės valdymo nuotolis siekia 90 metrų.

Hubsan X4 H107L turi kreičiamą 3.7V 240 mAh LiPo bateriją, kuri įkraunama per USB jungtį. Pilnai įkrauto akumuliatoriaus užteks 9-10 minučių skrydžiui. Pilnai įkrauti akumuliatorįų užtrunka apie 30 minučių.

Pakuotę sudaro dronas, valdymo pultas, baterija, USB įkroviklis ir dvi poros atsarginių propelerių. Jei susidomėjote šiuo dronu, turėtumėte žinoti kad yra dvi jo versijos

Hubsan X4 H107L kaina yra apie 40 eurų. Tačiau prieš perkant turėtumėte žinoti, kad yra išleistos dvi H107L versijos. Šioje apžvalgoje įvertinome atnaujintos versijos (V2) droną. Tuo tarpu pirmoji versija (V1) yra pigesnė ir skiriasi tuo, kad distancijos atstumas yra mažesnis, vos 30 metrų, taip pat skraidyklė neturi įmontuotų LED šviesos diodų ir guminių paminkštinimų ant korpuso kojelių.

Žiūrėkite Hubsan X4 H107L drono apžvalgą